راه اندازی سایت جدید

خبری جدید

راه اندازی سایت جدید در زمینه های اصول روانشناسی موفقیت

( زندگی برتر )

مژده به تمامی هموطنان عزیز داخل و خارج از کشور که جستجوگر راه موفقیت و کامیابی در زندگی هستند .

در درون هر انسانی نیروها و توانمندی هایی شگرف وجود دارد که هر انسانی را قادرمی سازذ تا توسط این استعداد های عظیم  تمامی ابعاد زندگی خود را از نو بسازد و یا آن را ارتقاء بخشد . این استعدادهای الهی موجب می شوند که انسان توانایی آن را بیابد که از محدودیت های زندگیش عبور کرده و دنیای خود را بر اساس نیاز و خواسته ی زیبای خود بنا سازد و به اصطلاحی زندگی خود را خودساخته ی خویش ببیند. سایتی که به شما معرفی می گردد بر اساس هدایت و راهنمایی شما در این جهت راه اندازی شده است . 

 به اطلاع تمامی جستجوگران راه موفقیت می رسانم که بنا در خواست شما عزیزان مبنی بر بهره گیری و استفاده بیشتر از کتب و مقالات علمی موفقیت اینجانب به زودی و در روز های نزدیک سایت (زندگی برتر ) یا (طلوع زندگی ) راه اندازی می شود .

علاقه مندان راه موفقیت و کامیابی و یا دانشجویان عزیز می تواند از این سایت جهت دانلود کتاب های موفقیت و عناوین پژوهشی و علمی در زمینه های روانشناسی موفقیت کاربردی استفاده نمایند و با تحقیقات علمی و کاربردی روز و آثار جدید ارزنده در این زمینه آشنا شوند.

پیشنهاد می کنم که از این سایت حتما بازدید به عمل آورید . ایمان دارم که با بازدید از این سایت، توانایی شما از درک بهتر زندگی و اگاهی از مفهوم  وجود خودتان بالاتر می رود و خود را انسانی سرزنده تر ، هدفمند و با انرژی و قوی تر از گذشته خواهید دید .

به دوستان علاقه مند خود خبر دهید تا شاید در ایجاد موفقیت و شادی زندگی آنها سهیم شوید.

موفق و برتر زندگی کنید

ابراهیم  علی عزیزی

 

نشانی سایت زندگی برتر =  tulo.ir

/ 0 نظر / 55 بازدید